Slánský okruh - Pozvánka = sobota 22. července 2023

Klub historických vozidel Slaný si Vás dovoluje pozvat na letošní 14. ročník Slánského okruhu, který se uskuteční v sobotu 22. července 2023. Vítáni jsou všichni, kteří mají rádi naši motoristickou soutěž v centru královského města spojenou s přehlídkou historických vozidel a projížďkou po okolí v délce okolo 40 kilometrů.

11.07.2023

Vážení příznivci historických vozidel,

 

Klub historických vozidel Slaný si Vás dovoluje pozvat na letošní 14. ročník Slánského okruhu, který se uskuteční v sobotu 22. července 2023Vítáni jsou všichni, kteří mají rádi naši motoristickou soutěž v centru královského města spojenou s přehlídkou historických vozidel a projížďkou po okolí v délce okolo 40 kilometrů. Historie Slánského okruhu sahá do roku 1952, kdy ve Slaném zvítězila motocyklová legenda František Šťastný z Plzně na motocyklu Norton. Na letošní motoristickou akci jsou zváni všichni majitelé auto-moto veteránů s datem výroby do roku 1983. 

 

Slánský okruh patří ve Slaném, co do počtu návštěvníků, k největším slánským akcím na Masarykově náměstí.

 

Moderátorem akce je motoristický fanda, Berkovec Standa.

 

Za tým pořadatelů Klubu historických vozidel Slaný 

se na všechny těší 

Martin Nič

 
 


 

Čtěte více

Královice, 90. výročí Královických dožínek - sobota    2. září 2023

Královice, 90. výročí Královických dožínek - sobota 2. září 2023

Jubilejní dožínky v KrálovicíchV Královicích, malebné obci u Slaného, mi už po mnoho let dopřávají radost – i čest – moderovat dožínky. Ovšem v Královicích to nejsou ledajaké dožínky!

Letecký den - Jindřichův Hradec - sobota 26.8.2023

Letecký den - Jindřichův Hradec - sobota 26.8.2023

Poslední srpnová sobota patřila na letišti v Jindřichově Hradci "Leteckému dni", který byl z důvodu špatného počasí přesunut ze soboty 5.8.2023. Program oblíbené akce byl opět nabitý. Návštěvníky potěšily ukázky akrobacie, historických vzdušných soubojů, seskoky parašutistů i unikátní letadla. Počasí odložené akci tentokrát přálo a na letiště se přijely podívat stovky návštěvníků.

 

 

Ikarosfest - Libušín - sobota 12.8.2023

Ikarosfest - Libušín - sobota 12.8.2023

7 statečných let Ikarosfestu

Aneb festival dobrých lidí a dobré muziky.
Psal se rok 1987 a v Libušíně u Kladna kluci založili bigbítovou kapelu Ikaros. To je věta, která dnes zní docela normálně. Ale tehdy, v okrese Kladno, to byl těžkej ándrgaund a minimálně projev občanské statečnosti. Ať vědomě nebo nevědomky jste se tím zapsali na seznam méně žádoucí kultury.

I

-->