MŮJ VELKÝ ÚSPĚCH - MĚSTO SLANÝ NEMUSÍ PLATIT DESÍTKY MILIÓNŮ ZA PARKOVACÍ DŮM

V této záležitosti se dlouhodobě angažuji. Byl jsem také v komisi, která vybrala v dobré víře projekt výstavby parkovacího domu, který vyhrál výběrové řízení.

28.02.2019

Chtěli jsme pro město moderní řešení parkování. Ovšem realita byla po mnoha peripetiích jiná - parkovací dům nesplňovat deklarované časové normy zaparkování a odbavení z výběrového řízení, nebyl automatizovaný ale s obsluhou, vykazuje trvalé poruchy, nehody obsluhy se zraněními, poškozená auta...

Mimo jiné jsem také podal v průběhu vleklého soudního procesu stížnost na jeden ze znaleckých ústavů na oddělení justičního dohledu Ministerstva spravedlnosti ČR, podnikl jsem i další kroky. 

V mém rodném městě Slaný jsem za to byl některými zastupiteli pomlouván a šikanován, objevil se i skrytý útok na silnici, kdy jsem jel na policejním testovacím motocyklu. Pomluvy byly dokonce zavlečeny i mezi kamarády...Dnes bohužel už bývalé. Na dnešním jednání odvolacího soudu jsem byl přítomen, trvalo dvě a půl hodiny, bylo velmi podrobné a dle mého názoru velmi korektní a profesionální. 

Jsem rád, že dnešní rozsudek je opět jen potvrzením správnosti mých tvrzení a také důkazem toho, že stále spolu s dalšími občany a zastupiteli hájíme zájmy města.

A také toho, že se snažím podle svého nejlepšího svědomí plnit slib poslance, protože tato role a politika vůbec je v prvé řadě službou lidem.Do zpětného zrcátka motocyklu se mohu stále dívat s klidným svědomím.


Standa Berkovec, 17.10. 2018

Otevřít další článek  ,,Slánské listy 20.září 2018,,

Čtěte více

XV. ročník Slánského okruhu - sobota 20.7. 2024

XV. ročník Slánského okruhu - sobota 20.7. 2024

Mongolsko - letecke spojeni Praha - Ulánbátar: START / středa 10.7.2024

Mongolsko - letecke spojeni Praha - Ulánbátar: START / středa 10.7.2024

Beroun - Nižbor - sklárny Rückl - tradice od roku 1846

Beroun - Nižbor - sklárny Rückl - tradice od roku 1846