MŮJ VELKÝ ÚSPĚCH - MĚSTO SLANÝ NEMUSÍ PLATIT DESÍTKY MILIÓNŮ ZA PARKOVACÍ DŮM

V této záležitosti se dlouhodobě angažuji. Byl jsem také v komisi, která vybrala v dobré víře projekt výstavby parkovacího domu, který vyhrál výběrové řízení.

28.02.2019

Chtěli jsme pro město moderní řešení parkování. Ovšem realita byla po mnoha peripetiích jiná - parkovací dům nesplňovat deklarované časové normy zaparkování a odbavení z výběrového řízení, nebyl automatizovaný ale s obsluhou, vykazuje trvalé poruchy, nehody obsluhy se zraněními, poškozená auta...

Mimo jiné jsem také podal v průběhu vleklého soudního procesu stížnost na jeden ze znaleckých ústavů na oddělení justičního dohledu Ministerstva spravedlnosti ČR, podnikl jsem i další kroky. 

V mém rodném městě Slaný jsem za to byl některými zastupiteli pomlouván a šikanován, objevil se i skrytý útok na silnici, kdy jsem jel na policejním testovacím motocyklu. Pomluvy byly dokonce zavlečeny i mezi kamarády...Dnes bohužel už bývalé. Na dnešním jednání odvolacího soudu jsem byl přítomen, trvalo dvě a půl hodiny, bylo velmi podrobné a dle mého názoru velmi korektní a profesionální. 

Jsem rád, že dnešní rozsudek je opět jen potvrzením správnosti mých tvrzení a také důkazem toho, že stále spolu s dalšími občany a zastupiteli hájíme zájmy města.

A také toho, že se snažím podle svého nejlepšího svědomí plnit slib poslance, protože tato role a politika vůbec je v prvé řadě službou lidem.Do zpětného zrcátka motocyklu se mohu stále dívat s klidným svědomím.


Standa Berkovec, 17.10. 2018

Otevřít další článek  ,,Slánské listy 20.září 2018,,

Čtěte více

Královice, 90. výročí Královických dožínek - sobota    2. září 2023

Královice, 90. výročí Královických dožínek - sobota 2. září 2023

Jubilejní dožínky v KrálovicíchV Královicích, malebné obci u Slaného, mi už po mnoho let dopřávají radost – i čest – moderovat dožínky. Ovšem v Královicích to nejsou ledajaké dožínky!

Letecký den - Jindřichův Hradec - sobota 26.8.2023

Letecký den - Jindřichův Hradec - sobota 26.8.2023

Poslední srpnová sobota patřila na letišti v Jindřichově Hradci "Leteckému dni", který byl z důvodu špatného počasí přesunut ze soboty 5.8.2023. Program oblíbené akce byl opět nabitý. Návštěvníky potěšily ukázky akrobacie, historických vzdušných soubojů, seskoky parašutistů i unikátní letadla. Počasí odložené akci tentokrát přálo a na letiště se přijely podívat stovky návštěvníků.

 

 

Ikarosfest - Libušín - sobota 12.8.2023

Ikarosfest - Libušín - sobota 12.8.2023

7 statečných let Ikarosfestu

Aneb festival dobrých lidí a dobré muziky.
Psal se rok 1987 a v Libušíně u Kladna kluci založili bigbítovou kapelu Ikaros. To je věta, která dnes zní docela normálně. Ale tehdy, v okrese Kladno, to byl těžkej ándrgaund a minimálně projev občanské statečnosti. Ať vědomě nebo nevědomky jste se tím zapsali na seznam méně žádoucí kultury.

I

-->