Prestige Party, 20. výročí, Chuchle Arena Praha, pátek 18. září 2020

V Chuchelské Aréně Praha se uskutečnila oslava 20ti letého výročí tištěného PRESTIGE magazínu. Oslava navazovala na X. ročník výstavy arabských koní. Architektický skvost, který vznikl na závodišti v Chuchli byl důstojným zázemím pro tuto oslavu.  

12.10.2020

Jako člen člen redakční rady jsem se zúčastnil a zároveň i moderoval slavnostní křest 20ti letého výročí tištěného magazínu PRESTIGE clubs&cirles, který se uskutečnil v rámci X. ročníku mezinárodní výstavy arabských koní: Prague - Intercup. Chuchelská Arena Praha dokonale splnila vysoké nároky, které je třeba naplnit pro pořádání takovéto prestižní výstavy.
Večerní slavnostní křest dvacetiletého výročí časopisu Prestige -  PRESTIGE PARTY- zahájil za Asociaci chovatelů plnokrevných arabských koní její prezident, pan Jaroslav Lacina. Zasloužený potlesk patřil vydavatelce a šéfredaktorce časopisu Prestige clubs and cirles, paní Jitce Tesárkové. Vydávání tohoto unikátního časopisu, stejně jako jeho vysoká úroveň daná okruhem spolupracujících osobností a profesionálních novinářů, je v dnešním mediálním světě naprosto výjimečná.
Večerní křest se velice vydařil nejen účastí významných hostů a to jak Asociace chovatelů arabských koní, tak i účastní zahraničních závodníků v parkurovém sportu. Nádherný byl tanec s ohněm skupiny Pa-Li Tchi, který v sobě spojuje tanec, severoindické umění ohně banethi, akrobacii, různé techniky ovládání ohnivých "nástrojů" mající mnohdy kořeny v bojových uměních a dynamickou krásu ohnivých kruhů v kontrastu světla a tmy. Vyvrcholením nádherného večera bylo představení nádherného arabského hřebce Kahil Al Shaqaba, mistra světa z roku 2011. Kahil Al Shaqab nyní stojí v chovu a je pronajímán společností Janow Podlaski z Polska. Bylo mi ctí, zúčastnit se a moderovat slavnostní křest 20ti letého výročí magazínu PRESTIGE clubs and cirles. Vážím si toho stejně, jako mnohaleté spolupráce s váženou paní vydavatelkou a tímto magazínem.

Standa Berkovec

 

odkaz na webové stránky - eListing - vydavatele elektronických publikací - např. i PRESTIGE clubs&cirles
http://www.elisting.cz/produkty/276-prestige-party-20-vyroci-chuchle-arena-praha-patek-18-zari-2020

 

 

Čtěte více

Královice, 90. výročí Královických dožínek - sobota    2. září 2023

Královice, 90. výročí Královických dožínek - sobota 2. září 2023

Jubilejní dožínky v KrálovicíchV Královicích, malebné obci u Slaného, mi už po mnoho let dopřávají radost – i čest – moderovat dožínky. Ovšem v Královicích to nejsou ledajaké dožínky!

Letecký den - Jindřichův Hradec - sobota 26.8.2023

Letecký den - Jindřichův Hradec - sobota 26.8.2023

Poslední srpnová sobota patřila na letišti v Jindřichově Hradci "Leteckému dni", který byl z důvodu špatného počasí přesunut ze soboty 5.8.2023. Program oblíbené akce byl opět nabitý. Návštěvníky potěšily ukázky akrobacie, historických vzdušných soubojů, seskoky parašutistů i unikátní letadla. Počasí odložené akci tentokrát přálo a na letiště se přijely podívat stovky návštěvníků.

 

 

Ikarosfest - Libušín - sobota 12.8.2023

Ikarosfest - Libušín - sobota 12.8.2023

7 statečných let Ikarosfestu

Aneb festival dobrých lidí a dobré muziky.
Psal se rok 1987 a v Libušíně u Kladna kluci založili bigbítovou kapelu Ikaros. To je věta, která dnes zní docela normálně. Ale tehdy, v okrese Kladno, to byl těžkej ándrgaund a minimálně projev občanské statečnosti. Ať vědomě nebo nevědomky jste se tím zapsali na seznam méně žádoucí kultury.

I

-->