Prestige Party, 20. výročí, Chuchle Arena Praha, pátek 18. září 2020

V Chuchelské Aréně Praha se uskutečnila oslava 20ti letého výročí tištěného PRESTIGE magazínu. Oslava navazovala na X. ročník výstavy arabských koní. Architektický skvost, který vznikl na závodišti v Chuchli byl důstojným zázemím pro tuto oslavu.

 

Jako člen člen redakční rady jsem se zúčastnil a zároveň i moderoval slavnostní křest 20ti letého výročí tištěného magazínu PRESTIGE clubs&cirles, který se uskutečnil v rámci X. ročníku mezinárodní výstavy arabských koní: Prague - Intercup. Chuchelská Arena Praha dokonale splnila vysoké nároky, které je třeba naplnit pro pořádání takovéto prestižní výstavy.
Večerní slavnostní křest dvacetiletého výročí časopisu Prestige -  PRESTIGE PARTY- zahájil za Asociaci chovatelů plnokrevných arabských koní její prezident, pan Jaroslav Lacina. Zasloužený potlesk patřil vydavatelce a šéfredaktorce časopisu Prestige clubs and cirles, paní Jitce Tesárkové. Vydávání tohoto unikátního časopisu, stejně jako jeho vysoká úroveň daná okruhem spolupracujících osobností a profesionálních novinářů, je v dnešním mediálním světě naprosto výjimečná.
Večerní křest se velice vydařil nejen účastí významných hostů a to jak Asociace chovatelů arabských koní, tak i účastní zahraničních závodníků v parkurovém sportu. Nádherný byl tanec s ohněm skupiny Pa-Li Tchi, který v sobě spojuje tanec, severoindické umění ohně banethi, akrobacii, různé techniky ovládání ohnivých "nástrojů" mající mnohdy kořeny v bojových uměních a dynamickou krásu ohnivých kruhů v kontrastu světla a tmy. Vyvrcholením nádherného večera bylo představení nádherného arabského hřebce Kahil Al Shaqaba, mistra světa z roku 2011. Kahil Al Shaqab nyní stojí v chovu a je pronajímán společností Janow Podlaski z Polska. Bylo mi ctí, zúčastnit se a moderovat slavnostní křest 20ti letého výročí magazínu PRESTIGE clubs and cirles. Vážím si toho stejně, jako mnohaleté spolupráce s váženou paní vydavatelkou a tímto magazínem.

Standa Berkovec

 

odkaz na webové stránky - eListing - vydavatele elektronických publikací - např. i PRESTIGE clubs&cirles
http://www.elisting.cz/produkty/276-prestige-party-20-vyroci-chuchle-arena-praha-patek-18-zari-2020